Incident la stația de metrou Eroilor 2, la doar două săptămâni după inaugurarea oficială a magistralei Drumul Taberei: din tavanul stației a curs, în această dimineață, apă direct pe peron.
Incident la stația de metrou Eroilor 2, la doar două săptămâni după inaugurarea oficială a magistralei Drumul Taberei: din tavanul stației a curs, în această dimineață, apă direct pe peron.
O bucată de tavan fals a căzut peste un pacient care se afla pe o targă, la Spitalul de Urgență Constanța, iar în momentul următor din tavan au început să iasă mai multe pisici. Tavanul ar fi căzut sub greutatea animalelor.