Nici măcar nu e nevoie de atâtea stații.
Nici măcar nu e nevoie de atâtea stații.
Cancelarul german, Angela Merkel, a afirmat într-un mesaj video că Germania ar trebui să aibă 1 milion de staţii de încărcare a automobilelor electrice până în 2030.