Selecţionerul Ecuadorului, Sebastian Beccacece, a declarat înaintea meciului cu Germania, prevăzut joi în Grupa E, că este încrezător în calificarea în şaisprezecimile de finală ale Cupei Mondiale de fotbal, dar în caz contrar nu va ezita să-şi prezinte demisia, scrie DPA.