FOTO Prietena Simonei Halep a anunțat că așteaptă un copil împreună cu iubita ei. A învins cancerul


Jucătoarea Carla Suarez navaro este una din cele mai bune prietene ale Simonei Halep din circuit. Ea a anunțat că va avea un copil cu partenera ei Olga Garcia.,
"Atât Olga Garcia, partenera mea, dar și eu simțim o responsabilitate enormă", a anunțat jucătoarea de tenis care va fi mamă în luna iunie.
Carla Suárez va fi mamă pentru prima dată în luna iunie a anului viitor, a anunțat marți fosta jucătoare de tenis. "Am vrut să vă anunțăm că sunt însărcinată în trei luni. Acum sunt în douăsprezece săptămâni și simt bucurie extraordinară pentru a aduce o nouă viață în lume. Atât Olga Garcia, partenera mea, cât și eu simțim o responsabilitate enormă. Este o mare mândrie că am făcut acest pas și am fost încântați să-l împărtășim cu voi toți", a spus Suárez.
Diagnosticată cu un cancer al sistemului limfatic în septembrie 2020, tenismena a învins boala în acest an, iar acum a anunțat o veste mare.
Carla Navaro este una din prietenele Simonei Halep din circuit. cele două s-au antrenat, uneori, împreună.