Final de drum pentru Mădălina Amăistroaie. A fost învinsă, în optimi, de sud-coreeanca Suhyeon Nam

DE Elena Petrescu | Actualizat: 03.08.2024 - 13:24
Final de drum pentru Mădălina Amăistroaie. A fost învinsă,  în optimi, de sud-coreeanca Suhyeon Nam - Foto -captura video(imagine cu rol ilustrativ)
Final de drum pentru Mădălina Amăistroaie. A fost învinsă, în optimi, de sud-coreeanca Suhyeon Nam - Foto -captura video(imagine cu rol ilustrativ)

Final de drum pentru Mădălina Amăistroaie. A fost învinsă, în optimi, de sud-coreeanca Suhyeon Nam. Sportiva română Mădălina Amăistroaie a fost învinsă de sud-coreeanca Suhyeon Nam cu scorul de 6-2, sâmbătă, în optimile de finală ale probei individuale feminin la tir cu arcul.