Un bărbat de 35 de ani, administrator al unei firme, este cercetat de poliţiştii din Bucureşti după ce, timp de peste un an, şi-ar fi însuşit bani din conturile societăţii, cauzând un prejudiciu de peste 2,6 milioane de lei.
Un bărbat de 35 de ani, administrator al unei firme, este cercetat de poliţiştii din Bucureşti după ce, timp de peste un an, şi-ar fi însuşit bani din conturile societăţii, cauzând un prejudiciu de peste 2,6 milioane de lei.
Administratorul mai multor asociaţii de proprietari din Târgu Mureş acuzat că, timp de şapte ani, a furat diverse sume din banii pe care îi gestiona, a fost trimis în judecată în stare de arest la domiciliu, pentru delapidare cu consecinţe deosebit de grave, în formă continuată.